Zastosowanie

Altanka Cocoshell to pomysł na ekstrawagancką, ale bardzo praktyczną architekturę ogrodową.

Po pierwsze estetyka

Projekt na bazie wielokąta foremnego łączący w sobie urodę litego drewna i wytrzymałego poliwęglanu nie ma sobie równych na rynku.

Po drugie elastyczność

Wiele opcji personalizacji to coś, czego brakowało do tej pory w sektorze małej architektury ogrodowej. Altanka bez problemu może być produkowana w wielu wersjach kolorystycznych i z indywidualnymi wzorami na parasolu. A to nie wszystko. Dostępne jest także wyposażenie dodatkowe w formie paneli fotowoltaicznych o mocy 30 W. Mogą one zasilać wewnętrzne oświetlenie, ładowarki telefonów i wiele innych urządzeń.

Po trzecie mobilność

Cecha, która sprawia że altankę Cocoshell łatwo umieścić zarówno przed sklepem, małą gastronomią, jak i w dużym ośrodku wypoczynkowym. Mobilność ma także jeszcze jeden kolejny wymiar. A mianowicie łatwość re-aranżacji altanki i przesuwu jej elementów. Osłony boczne i samą altankę można tak obracać i przemieszcać aby zapewniała optymalną ochronę przed niedogodnościami płynącymi z najróżniejszych warunków atmosferycznych.

Właśnie dlatego nagrodzone a estetykę, jakość i innowacyjność altanki Cocoshell są znakomitą propozycją dla: hoteli, ośrodków SPA, ośrodków wypoczynkowych, restauracji. Ale też prywatnych ogrodów, w których pozwolą zaznać o wiele więcej niż odrobina luksusu.

Ogród

HoReCa

Nośnik reklamy

Kontakt
Tanzi Sp. J. - Polska
05-230 Kobyłka
ul. Wygonowa 22

e-mail: info@cocoshell.pl
tel. +48 882 566 091
tel. +48 601 331 655

e-mail: dystrybutor@cocoshell.pl
tel. +48 693 614 004
tel. +48 791 761 168

www.cocoshell.pl
www.cocoshell.uk


Formularz kontaktowy: