Informacje

Wyjątkowe altanki oparte na autorskim projekcie firmy Tanzi są prawdziwą perełką na rynku dla wszystkich poszukujących oryginalnych i praktycznych rozwiązań. Co najważniejsze, rozwiązań elastycznych i poddających się modyfikacji pod indywidualne potrzeby klienta.

Altanki Cocoshell to unikalny, przyciągający wzrok, kształt, a przede wszystkim możliwość obrotu i pełnego dopasowania do panujących warunków atmosferycznych. Altanka stanowi skuteczną ochronę dzięki przesuwnym osłonom bocznym wyposażonym w filtr UV, jak również dzięki samej specyfice swojej budowy na planie wielokąta foremnego. Osłony te, wykonano z wysokiej jakości poliwęglanu odpornego na pękanie. Gdy wymagany jest większy przepływ powietrza można je łatwo demontować i umieszczać osłony warstwowo – jedną nad drugą. Centralnym punktem wnętrza konstrukcji jest okrągły stół, który swobodnie pomieści 6 osób.

Jednak Cocoshell to nie tylko poliwęglan, ale też doskonałej jakości drewno. Jakość, estetyka i innowacyjność produktu zostały docenione w 2018 roku na 26 Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie”.

Ekologia ma tutaj jeszcze inny wymiar. Jako dodatkowe wyposażenie proponowany jest panel fotowoltaiczny z wewnętrznym oświetleniem. Może on dodatkowo zasilać ładowarki telefonów czy moduł audio, a także zapewniać ewentualne ogrzewanie o każdej porze roku.

 

 

 

Kontakt
Tanzi Sp. J. - Polska
05-230 Kobyłka
ul. Wygonowa 22

e-mail: info@cocoshell.pl
tel. +48 882 566 091
tel. +48 601 331 655

e-mail: dystrybutor@cocoshell.pl
tel. +48 693 614 004
tel. +48 791 761 168

www.cocoshell.pl
www.cocoshell.uk


Formularz kontaktowy: